09106913093 hosseinjafarzadeh98@gmail.com آذربایجانشرقی - تبریز - باغمیشه شنبه تا پنجشنبه 24 ساعته

آموزش ربات اینستاگرام
ما در این بخش به صورت گام به گام مراحل کار با ربات اینستا روبوگرام را به شما آموزش می دهیم.
شما در پایان این آموزش خواهید توانست به راحتی ربات را بر روی پیج های اینستاگرام خود تنظیم و فعال کنید تا روزانه فالوورهای ایرانی فعال و پرشماری جذب پیج های خود کرده و درآمد خود را افزایش دهید!

ثبت نام ورود ربات اینستا روبوگرام(مرحله اول)

در گام نخست وارد صفحه ثبت نام شوید و اطلاعات لازم را پر کنید.

signup

مرحله دوم

از طریق فرم زیر با اطلاعاتی که در صفحه قبل ثبت کردین وارد پنل مدیریت ربات اینستا روبوگرام شوید

login

مرحله سوم

تبریک میگیم شما به راحتی ثبت نام کردید و وارد شدین و با صفحه زیر روبرو خواهید شد.

1

تنظیمات اکانت ربات اینستا روبوگرام

پس از ورود به پنل مدیریت و دیدن صفحه بالا قبل از هرکاری باید اکانت مورد نظر خود را درج کنید . این کار بسیار راحت است به صورتی که مطابق تصویر نشانگر موس را بروی گزینه مثبت قرار داده سپس کلیک کرده و وارد صفحه اضافه کردن اکانت خواهید شد

2

تنظیمات اکانت ربات اینستا روبوگرام(مرحله دوم)

در این قسمت برای علامت مثبت موجود کلیک کرده و در فرم ظاهر شده نام کاربری و رمز عبور پیج اینستاگرام خود را وارد کنید تا اکانت مورد نظر ثبت شود .

3

پس از ثبت اکانت خود در پنل مدیریت و دیدن صفحه بالا اگر پنل حرفه ای را خریداری کرده باشید از منو سمت راست و قرار دادن نشانگر موس بروی لوگوی اینستاگرام با دو گزینه روبرو خواهید شد :

  • پست
  • فعالیت خودکار

باتوجه به هدف خود یکی از گزینه ها را انتخاب و وارد صفحه آن قسمت خواهید شد و به عملیات مربوط به آن قسمت خواهید پرداخت

بهینه سازی و افزایش بازدهی ربات اینستا روبوگرام

پس از ورود به پنل مدیریت ربات افزایش فالوور اینستاگرام از منو سمت راست نمایشگر موس را بروی لوگو اینستاگرام قرار داده سپس رو گزینه فعالیت خودکار کلیک کرده و وارد صفحه اکانت های ثبت شده شما می شوید , روی دکمه تنظیمات اکانت مربوطه کلیک کرده و وارد صفحه تنظیمات ربات می شوید :

4

تب اول : اهداف

فالوورها : در این قسمت شما مشخص می کنید که کاربران هدف شما فالوور هانام های کاربری که در تب مخصوص به آن ثبت کردین باشند یا کاربرانی که فالوور های خودتون را دنبال می کنن  باشند یا هر دو .

کامنت ها : در این قسمت مشخص میکنید که کاربرانی که برای پست های نام کاربری که در تب مخصوص به آن ثبت کردین کامنت ارسال کردن مورد نظر باشن و آن هارا لایک کنید یا برای 1تا3 پست آخر آن ها  کامنت ارسال کنید یا کاربرانی که برای پست های خود شما کامنت ارسال کرده اند .

لایک ها : در این قسمت مشخص میکنید که کاربرانی که برای پست های نام کاربری که در تب مخصوص به آن ثبت کردین لایک کردن مورد نظر باشن و پست های آن ها لایک و برای 1تا3 پست آخر ان ها کامنت ارسال شود.

فالووینگ ها : در این قسمت مشخص میکنید که کاربرانی که نام کاربری که در تب مخصوص به خودش ثبت کردین دنبال می کنند مورد نظر باشد یا افراد که جز فالووینگ های کاربرانی که پست های شمارو دنبال می کنند مورد نظر باشد

مکان ها : در این قسمت مشخص میکنید که پست هایی که در این موقعیت ها منتشر شده اند مورد نظر باشد و کاربرانی که این پست ها را دنبال می کنند و آن هارو فالو کنید یا کامنت ارسال کنید.

برچسب ها : در این قسمت مشخص میکنید که پست هایی که با این برچسب ها منشتر شده است و کاربرانی که این پست هارا منشر کردن مورد نشر باشد و آن ها لایک و یا کامنت ارسال شود و یا آنها فالوشوند.

 نکته : برای بازدهی هر چه بیشنر و بهتر ربات حتما با توجه به سیاست کاریتون تب اهداف را با دقت انتخاب کنید تا کاربران جذب شده نرخ تبدیل بالاتری بوجود آورند.

5

تب دوم : سرعت

در این قسمت سرعت 5 عمل اصلی ربات مشخص می شود که توصیه می شود که حتما به راهنمای خود سیستم توجه کنید که با سرعت زیاد برای شروع باعث جلب توجه اینستاگرام خواهید شد و مورد جریمه قرار خواهید گرفت . پس حتما برای شروع با سرعت کم و با مشورت سرعت را کم کم بالا ببرید تا به نتیجه دلخواه برسید .

6

تب سوم : فیلتر

حداقل و حداکثر لایک : این قسمت مشخص می کند که با رسانه هایی که این حداقل و حداکثر محبوبیت را دارا هستند تعامل داشته باشد.

حداقل و حداکثر کامنت : این قسمت مشخص می کند که با رسانه هایی که این حداقل و حداکثر کامنت دارند تعامل داشته باشند .

حداقل و حداکثر فالوور : این قسمت مشخص می کند که با کاربرانی که این حداقل و حداکثر فالوور دارند تعامل داشته باشند.

حداقل و حداکثر فالوینگ : این قسمت مشخص می کند که با کاربرانی که که این حداقل و حداکثر فالوینگ دارند تعامل داشته باشد.

نوع رسانه : همینطور که از اسمش معلوم هست نوع رسانه را مشحص می کند .

مدت زمان انتشار : مدت زمانی که اون رسانه منشر شده را مشخص می کند .

فیلتر پروفایل کاربر : این قسمت کاربران را مورد بررسی قرار می دهد و با توجه به سیسات کاری کاربر حساسیت بیشتری بر فعالیت کاربران و صحت آن ها قرار می دهد .

فیلتر ارتباط کاربر : همینطور که از اسم مشخص است ارتباط کاربران فالوور و فالوینگ را در نظر میگیرد و در صورت خاموش بودن این ارتباط را قطع خواهد کرد .

7

تب چهارم : کامنت ها

در این تب محتوای کامنت هایی که برای ارسال در نظر گرفته اید ثبت می شود

8

تب پنجم : دایرکت

در این تب محتوای دایرکت ثبت می شود و در قسمت هایی که توضیح داده شده استفاده می شود . توصیح می شود برای بازدهی بهتر از ارسال کمتری استفاده کنید و در زمانی که یک تخفیف یا فروش فوق العاده و یا خدمات شگفت انگیزی دارید از دایرکت استفاده کنید.

9

تب ششم و هفتم : فالو و آنفالو

که دارای پیج خصوصی هستند را فالو نکرد و یا برای افراد برای دفعه دوم فالو نشوند .

در قسمت یعنی تب آنفالو دارای چهار تنظیم است که به شما کمک می کند تا باتوجه به سیاست کاری خود بازدهی بهتری داشته باشید .

10

تب هشتم : هشتگ ها

در این قسمت تگ هایی که متناسب با کسب و کارتون هست را انتخاب می کنید . در انتخاب تگها دقت کنید تا به کاربران هدفتون بیشتر و بیشتر نزدیک شوید.

11

تب نهم : موقعیت ها

در این تب موقعیت هایی که برای شما اهمیت دارد تا ربات در موقعیت ها به پست ها واکنش نشان دهد را ثبت می کنید .

12

تب دهم : نام کاربری

در این تب نام های کاربری را ثبت می کنید .  نام کاربری یا همان رقبای شما که کسب و کار شما برای کاربران آن ها مهم است .

13

تب یازدهم و دوازدهم : لیست سیاه نام کاربری و لیست سیاه برچسب ها | قابلیت توقف خودکار

در تب یازدهم نام های کاربری و برچسب هایی که مشکلات اخلاقی و یا هرگونه ایرادی دارند و شما تمایل ندارید در صورت وجود آن ها ربات به سمت آن ها برود را ثبت می کنید .

در تب آخر با توجه به سیاست کاری خود ربات را با توجه به قابلیت های موجود به شکلی تنظیم میکنید تا بعد از رسیدن به هدفی مشخص متوقف شود .

14

ارسال پست با ربات اینستا روبوگرام

برای دسترسی به قسمت مدیریت پست از منو راست نشانگر موس را بروی لوگوی اینستاگرام قرار داده و سپس گزینه پست را کلیک کرده و وارد صفحه زیر خواهید شد

در این صفحه در صورت درج کردن چندین اکانت میتوان با انتخاب هرکدام به صورت زمانبندی و به حالت های عکس / استوری / گاری میتوانید پست خود را اضافه و ارسال کنید .

15

ارسال پست با ربات اینستا روبوگرام(ادامه)

  • این صفحه شامل 3 ستون می باشد :
  • ستون سمت چپ شامل پیج هایی که ثبت کردین
  • ستون وسط شامل گزینه های انتخاب نوع پست / محل اپلود محتوای پست / متن پست / گزینه تنظیم زمان و ساعت / گزینه قبلیت درج یک کامنت و دکه ارسال
  • ستون سمت راست فضای شبیه سازی شده اینستاگرام است که به شما قبل از ارسال پست خروجی را نشان می دهد

در ستون وسط گزینه ای به نام جستجوی مدیا وجود دارد که وقتی روی آن کلیک می کنید با صفحه ای روبرو خواهید شد که به شما این کمک را می کند که نام کاربری یا هشتک مورد نظرتون را جستجو کنید و پست هایی که آن نام کاربری  یا آن هشتک منتشر شده را ببینید و نکته جالبی وجود دارد این است : شما میتوانید همان پست هارا دقیقا در پیج خود منتشر کنید .

16

شرایط و سیاست ها

نتایج جانبی فعالیت های ربات

ربات اینستا روبوگرام بر پایه تنظیماتی که کاربر برای آن انجام می دهد، پیج های هدف کاربر را فالو می کند، برای آنها دایرکت می فرستد و پست های آنان را لایک کرده و برای آنها کامنت می گذارد. این ربات با این فعالیت ها توجه افراد را جلب می کند تا آنها نیز پیج کاربر را فالو کنند و فالوور واقعی بدست آورد. فعالیت های مذکور صرفا زمانی انجام می شود که کاربر در پنل تنظیمات ربات آنها را فعال کرده باشد. همچنین تمامی پیج هایی که ربات با آنها تعامل برقرار می کند کاملا محدود به تنظیمات انجام شده توسط خود کاربر (پیج ها، برچسب ها و موقعیت های جغرافیایی هدف) است و متن کامنت ها و دایرکت ها نیز توسط خود کاربر تنظیم می شود. از این رو برای گرفتن بهترین نتیجه کاربر خود موظف است که با استفاده از آموزش های کاملی که این در سایت موجود است، تنظیمات ربات را با دقت انجام دهد. جدای از این تیم آی روبوگرام می تواند با کمترین هزینه تنظیمات را برای شما شخصی سازی کند تا به نتیجه مطلوب بهتر و سریع تر برسید. ربات اینستا روبوگرام ۱۰۰ درصد تابع تنظیمات است و خارج از چارچوب تعیین شده کاربر هرگز فعالیتی ندارد، پس مسئولیت فعالیت های آن کاملا متوجه کاربر است و هرگونه جریمه توسط اینستاگرام هیچ مسولیتی به عهده گروه اینستا روبوگرام نخواهد بود.

پرداخت تعرفه خدمات

هزینه استفاده از خدمات اینستا روبوگرام توسط درگاه بانکی تحت نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت می شود. کاربر پس از انتخاب پلن مورد نظر خود به وب سایت درگاه مربوطه که بسیار ایمن است متصل می شود و با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود مبلغ سفارش را پرداخت می کند. پس از پایان پروسه پرداخت، سایت بانک به صورت خودکار کاربر را به وب سایت اینستا روبوگرام بازمی گرداند. در ادامه یکی از دو پیام زیر به کاربر نمایش داده می شود:

تراکنش موفقیت آمیز بود:

در این صورت بانک به لحظه مبلغ سفارش کاربر را از حساب وی کسر می کند و طی چند روز آینده آن را به حساب اینستا روبوگرام واریز خواهد کرد.

تراکنش با موفقیت انجام نشد:

در این صورت بانک یا مبلغ را از حساب کاربر کسر نمی کند و یا در صورت کسر آن به صورت خودکار و بدون نیاز به هیچ گونه پیگیری حداکثر طی ۲۴ ساعت آینده مبلغ را به حساب وی باز می گرداند.

با این تفاسیر تمامی عملیات پرداخت اینترنتی کاربر رسما خارج از وب سایت اینستا روبوگرام و در وب سایت درگاه پرداخت بانک انجام می شود. از این رو اینستا روبوگرام هیچ گونه مسئولیتی در مقابل جزئیات پروسه پرداخت کابر ندارد و صرفا زمانی که کاربر پرداخت را به درستی انجام دهد و پیام تراکنش موفقیت آمیز را مشاهده کنید، این مجموعه موظف است طبق پلن خریداری شده خدمات مربوطه را تمام و کمال به کاربر ارائه دهد و پاسخگوی کیفیت خدمات باشد.

تغییرات و محدودیت های اینستاگرام

تغییرات اینستاگرام: ربات اینستا روبوگرام براساس چارچوب های نرم افزار اینستاگرام و کاملا بربستر اینستاگرام فعالیت می کند. از این جهت به شدت به تغییرات خود نرم افزار اینستاگرام وابسته است. هر زمان اینستاگرام در ساختار خود تغییراتی ایجاد می کند، این ربات هم به سرعت خود را با آن سازگار می کند. اما سازگار سازی با تغییرات ساختاری جدید کمی زمان بر است و در طول این بازه زمانی ممکن است کاربران اختلالاتی را در عملکرد ربات مشاهده کنند. با اینکه تیم توسعه و پشتیبانی اینستا روبوگرام تمام تلاش خود را برای انجام هر چه سریع تر این پروسه به کار می بندد اما بروز چنین اختلالاتی در عملکرد ربات غیر قابل اجتناب است. کاربران با استفاده از این سیستم می پذیرند که این اختلالات طبیعی است و اینستا روبوگرام پایداری صد درصدی در تمامی لحظات را تضمین نمی کند. شایان ذکر است در اکثر موارد اختلالات ناشی از تغییرات اینستاگرام طی چند روز کاملا رفع می شود و تاثیرچندانی برجذب فالوور کاربران ندارد.

محدودیت سرعت رشد در اینستاگرام: همچنین اینستاگرام برای کنترل رشد تدریجی کاربران نظارت سخت گیرانه ای برفعالیت هایی همچون ارسال دایرکت، فالوو کردن،کامنت گذاشتن و لایک کردن دارد و به کاربران اجازه نمی دهد که به یکباره و به شکل افراطی از این امکانات استفاده کنند. ربات اینستا روبوگرام برای حل این مشکل سرعت انجام فعالیت های ربات را قابل تنظیم برای کاربر قرار داده است تا نسبت به فعالیت جاری پیج خود بتواند یکی از گزینه سرعت کم، متوسط، زیاد یا دستی را انتخاب کند و به مرور سرعت را افزایش دهد. در صورت استفاده صحیح از این امکان هیچ محدودیتی از سمت اینستاگرام برای کاربران رخ نخواهد داد اما در صورت عدم استفاده صحیح ممکن است پیج کاربر با محدودیت های موقت در فالو کردن، لایک کردن، کامنت گذاشتن و دایرکت فرستادن رو به رو شود. ضمن اینکه این محدودیت ها کاملا موقتی بوده و پس از چند روز خودکار رفع می شوند، اینستا روبوگرام هیچ مسئولیتی در مقابل آنها ندارد و کاربر خود موظف است تنظیمات ربات و سرعت فعالیتش را کنترل شده و اصولی اعمال کند.

محدودیت دسترسی به اینستاگرام

کاربران ایرانی در برهه هایی با مسدود شدن دسترسی به نرم افزارها و سایت های اینترنتی مواجه بوده اند و متاسفانه ادامه دسترسی آنها به هیچ یک از نرم افزارها و شبکه های اجتماعی قطعی و قابل پیش بینی نیست. از این رو با توجه به اینکه این موضوع خارج از کنترل اینستا روبوگرام است، این مجموعه هیچ مسئولیتی در مقابل مسدود شدن اینستاگرام نخواهد داشت و کاربران با توجه اشراف بر عدم پایداری دسترسی به اینستاگرام خود تصمیم به استفاده از ربات اینستا روبوگرام می گیرند و هرگونه خسارات مربوط به قطع شدن اینستاگرام کاملا برعهده کاربران خواهد بود. اینستا روبوگرام تا زمان فعال بودن این شبکه اجتماعی مسئولیت دارد خدمات خود را کامل و جامع به مشتریان ارائه دهد و در انجام هر چه بهتر آن همواره خواهد کوشید.

استفاده کاربران از خدمات اینستا روبوگرام به منزله پذیرفتن قوانین بالا است. همچنین این قوانین به مرور زمان تغییر خواهد کرد. بررسی دوره ای ضوابط این صفحه برعهده کاربران است

سیاست حفظ حریم خصوصی

حریم شخصی کاربران

وب سایت اینستا روبوگرام از پروتکل امنیتی استاندارد SSL استفاده می کند و تمامی اطلاعات کاربر در هنگام استفاده از این سایت به صورت رمزنگاری و کد شده بین وی و سرور ما منتقل می شود. این پروسه توسط الگوریتم های بسیار پیچیده و کاملا ایمن انجام می شود و اطلاعات رمزنگاری شده نه برای هکرها و حتی نه برای خود اپراتورهای این سامانه رویت نیست. با این حساب هیچ یک از اطلاعات پیج های کاربر مستقیما توسط سرور ما ذخیره نمی شود اما باز هم اینستا روبوگرام متعهد می شود که اطلاعات شما را به امانت دانسته و کوچکترین سوء استفاده ای از آن صورت نگیرد.

ارسال پیام به پشتیبانی

لطفا بیش از ارسال تیکت به پشتیبانی موارد زیر را مطالعه فرمائید :

• بهتر است برای صرفه جویی در وقت و رسیدن سریعتر به جواب ابتدا بخش آموزش های اینستا روبوگرام را کامل مطالعه کنید.
• مشکل خود را با دقت توضیح دهید. فیلد یوزرنیم اکانت رو پر کنید.
• اطلاعات اضافی تر رو بیان کنید تا به ما کمک کند که مشکل تون رو سریع تر حل کنیم.
• بخش پشتیبانی اینستا روبوگرام از داشبود اصلی آن جدا است پس شما برای ارسال تیکت نیاز دارید یک بار دیگر در سیستم پشتیبانی اینستاروبوگرام عضو شوید.

به دلیل وجود کاربران زیاد امکان دارد پاسخگویی به تیکت های شما کمی زمانبر باشد، لطفا پس از ارسال تیکت به بخش پشتیبانی صبور باشید.

WordPress Theme built by Shufflehound.

طراحی و مدیریت توسط تیم آی روبوگرام© 2019